Mis on mu elus muutunud pärast Access Barsi?

Kui ma esimest korda kuulsin, et on olemas mingid sellised ajad nagu Access Consciousness ja Access Bars, tuli mul automaatselt blokk peale – mingi järjekordne teema, mida müüa üritatakse. See oli 2018. aasta augustis, kui ma mõtlesin, et igast tehnikaid ja koolitusi on nii palju, et võib juba lolliks minna, seega suhtusin väga skeptiliselt.

Juhuste ja kokkusattumuste (või ettemääramiste) tahtel ma ikkagi augusti lõpus ühele Kaidi Karilaidi sündmusele Paides jõudsin. Ja olgugi, et ma alustasin skeptliselt, olin kaks tundi hiljem müüdud ja Barsi sain ka 20 minutit! 😀 Mis siis täpselt toimus?

Kaidi oli üks särav ja energiast pakatav naine, kes meeldis mulle esimesest silmapilgust. Ma tean, et inimesed on erinevad ja kõigile tema selline “kõikjal olemine” ei sobi, aga mulle oli see just see, mida vaja. Kaidi jutt põhimõtteliselt puudutas erinevaid minu elu aspekte, kus ma tundsin, et ma olen ennast maha teinud, endale liiga teinud, midagi tegemata jätnud jne … seejuures end õnnetuks tehes.

Kogu see äratundmine ja justkui uue energia tõus minu sees tekitas kohapeal tunde, et ma tahan seda Barsi ka kogeda – et misasi see siis ikka on! Ja õigesti tegin! Kui õhtul koju läksime, oli mul selline, et ma olen kõikvõimas! et ma suudan kõike, kui ma olen endast teadlik ja enda juures kohal.

Muidugi, olgem ausad, päevad hiljem see tunne ka vaikselt kadus, aga sügavam teadmine säilis. Kogesin Barsi vist kolm korda, kui juba teadsin, et see on asi, mida ma tahan ise ka teha ja selgeks õppida. Ma ei ole kunagi ühegi teise kehatehnika, teraapia vms kohta tundnud, et ma tahaks seda osata (peale reiki ja veel kõrgemate vaimsete tehnikate … 😀 – kes siis ei tahaks selgeltnägija olla või hingedega suhelda? 😀 )

‘Psst! Ma just taipasin midagi … mul on täiega igav!” 😀

MIS ON MU ELUS MUUTUNUD PÄRAST BARSI?

Barsiga on selline värk, et sa ei saa otseselt minna seanssi saama eesmärgiga, et oma seljavalu ära võtta või rahaprobleemid lahendada. Küll aga võib juhtuda, et just sellele seekordne seanss kaasa aitab. Seda ei tea keegi, mis on tulemus. (Barsi tegija saab muidugi tulemusele omalt poolt natukene kaasa aidata)

Bars töötab nagu prügikasti tühjendamine. Ta kustutab meie sundmõtted, eeldused, ootused, arvamused jms lihtsalt ära, et meil oleks peas ruumi neile mõtetele, mis on päriselt olulised ja kasutoovad. Või siis – ei mõtlegi midagi! Anname ajule puhkust.

Mina ei osanud ka midagi oodata, et millega Bars mind nö aidata võiks, aga paar seanssi hiljem avastasin, et minu juba tavapäraseks muutunud ärevushäired hakkasid kaduma. Mustad liblikad (nagu ma neid kutsusin), kes olid mu kõhus kohe peale ärkamist, olid järsku kadunud.

Lisaks avastasin, et ma saan öösel kiiremini uinuda. Nimelt oli mul voodis komme kedrata mingeid mõtteid mõnikord lausa tunde. Vähkresin voodis nagu segane ja küsisin, et miks ma ei saa magama jääda. Teadvustasin, et ma neid mõtteid ketran, korra jäid need vait – vahetasin asendit – ja hakkas jälle pihta! 😀

Kas ma olen ainuke, kes arvutab enne uinumist, mitu tundi und ma saan? 😀

Pärast paari Barsi seanssi avastasin, et need öised sundmõtted olid kadunud! 😀 oiiiiii, ma olin nii tänulik! 99% neist mõtetest olidki, kas lähipäevade kohtumiste-sündmuste läbi mängimine või minevikus mingi toimunud sündmuse läbi kordamine – NAGU MIKS?! 😀 me seda endaga teeme?! Aju ainult kärssab ja ühtegi tulemust ikkagi ei ole.

Seega, ma olen väga tänulik sellele, et Bars mu ellu sattus. Olen märganud küll seda, et kui pikka aega pole seanssi teinud või saanud, siis kipuvad näiteks need öised mõtted tagasi tulema. Ja see on ka loogiline – see nö prügikast hakkab jälle täis saama ja siis on vaja seda kustutama hakata.

Ma ei tea, kuidas teistega lood on, aga see on üks väheseid tehnikaid-tööriistu vist (praeguse seisuga), mis ma tunnen, et jääb mu ellu veel kauaks ajaks.

Inimestel on ära kadunud seljavalud, Barsi abil on ravitud Alzheimerit ja muid tõvesid. Tihti inimesed, kellel on raske lõdvestuda, jäävad Barsi ajal hoopis magama. Jnejne, stsenaariumeid on sadu erinevaid.

Isiklikult tunnen, et tänu sellele nö prügikasti tühjenemisele on mul rohkem kvaliteetseid mõtteid, mis aitavad mind palju rohkem minu projektide loomises ja ka inimestega suhtlemisel. Tunnen, et ma olen rohkem kohal, kui kellegagi vestlen või näiteks postitust kirjutan, sest ma ei muretse tuleviku ega põe mineviku pärast. Ma olen päriselt hetkes.

Siit videost leiad ingliskeelse teadlase info ja katsed/testid selle kohta, mis inimese ajus muutub barsi tegemisega. Minu meelest igatahes väga põnev värk! 😀 Sobib eriti skeptikutele 😀

17. veebruaril on sul võimalus tulla ise väga soodsa hinnaga kaema ja kogema seda, mida Barsi saamine tegelikult endast kujutab. Ega seda ei oskagi 100% sõnadesse panna enne, kui kogenud pole – see on lihtsalt nii teistsugune 🙂 FACEBOOKI event on SIIN!

Niine tänaval Tallinnas on võimalik minuga koos ka pikk eraseanss teha 🙂 võime sellel ajal vaikida või rääkida sulle olulistel teemadel 🙂

Kui sa aga tunned, et tahaksid Access Barsi tegema õppida (saad ju seda teha nii lähedastele kui võõrastele tasuta või raha eest – hea lisaissetulekuallikas, mille tegemisest saad sina ise ka kasu!), siis 23. veebruaril on sul võimalik seda õppima tulla Ivar Leiteni (ja minu) juhendamisel. FACEBOOKI event on SIIN!

Jälgi ja jaga:
error0
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *