Access Bars

Mis on Access Bars ja kuidas võib see sinu elu muuta?

Lühidalt saab öelda nii, et kui sa kogu aeg laseksid enda Barsipunkte jooksutada, oleksid sa lõpuks täielikult teadlik endast, oma elu loomisest. Oleksid see piiritu olend, kes sa tegelikult oledki – vaba piirangutest, eelarvamustest, haigustest, nimetades vaid mõnda.

Barsi kogemine võib olla hea alguspunkt vägevale seiklusele enda tervendamises ja avamises. Bars võib olla väga tore töövahend, mis abistab sind elus kerguse loomisega kõiges. 

Barsipunktid on 32 energiapunkti, mis jooksevad läbi ja ümber meie pea, mis on ühendatud meie elu erinevate aspektidega. 

Barsid sisaldavad endas elekromagnetilist infot kõigi meie mõtete, ideede, suhtumiste, uskumuste ja otsuste kohta, mis sul üldse kunagi on olnud. Näiteks iga mõte, mida sa oled tervise või raha kohta tähtsaks pidanud, on energiana salvestatud barsipunktidesse nimega TERVENEMINE või RAHA. Barsipunkte on näiteks ka tervenemise, keha, kontrolli, teadvuse, loovuse, väe, vananemise ja seksuaalsuse kohta. Iga barsipunkt on ühendatud selle konkreetse eluvaldkonnaga. Ühte barsipunkti puudutades hakkame lahustama sellesse konkreetsesse punkti kinni jäänud energiat (näiteks uskumused seoses eneseusu, eneseväärtuse või suhetega). 

Siin on kaks ingliskeelset videot, kui soovid lähemalt uurida:

Bars võib aidata järgnevate valdkondadega (kuid mitte ainult):

 • foobiad
 • depressioon
 • valud kehas
 • uneprobleemid
 • väsimus, energiapuudus
 • stressiseisundid
 • loovuse avardamine ja avamine
 • ärevushäired
 • rahaprobleemid, rahavood
 • suhted
 • aitab tuua selgust ja rahutunnet
 • loob kergus tuleviku osas
 • aitab märgata rohkem võimalusi

Mõned kogemuslood:

Bars on võimas tööriist, mida olen tänaseks aasta kasutanud ja see on muutnud minu elus kõike. Jõudsin ummikusse, kui mul oli tunne, et rahapuudus on kasvanud väljakannatamatuks ja ma soovisin seda muuta. Tegelikult olin ma teiste inimeste aitamise ja iseenda kõrvale jätmisega muutunud vihaseks ja rahulolematuks inimeseks ning ma ei olnud samamoodi enam nõus jätkama. Kui hakkasin barse vahetama sõbrannaga, hakkas kõik tasapisi muutuma ja tänaseks u 12 kuud hiljem võin julgelt öelda, et ma pole kunagi elus olnud nii iseendaga kohal, armastanud oma keha ja olnud nii õnnelik kui praegu. Kui ise poleks kogenud, ei usuks.
Evelin R.
Olin barsi kogemise ajal täiesti eelarvamustevaba. Olen sarnast tundmust varem kogenud, kuid see kord oli see kõikidest kordadest sügavam ja tugevam. Eriliseks tegi kogemuse see, et sain kõiki oma tundmusi Sillega jagada, Järgmise päeva hommikul tajusin, et minus oli tärganud oma elu organiseerimise vajadus ja teadmine, kuidas seda tha. Olin sellest oskusest juba pikemat aega puudust tundnud. Küll aga ei tea ma, kas need omadused tulid minuni läbi Sille või läbi barsi tehnika. Igaljuhul olen ma väga rahul. Soovitan seda kõigile südamest, Aitäh kõigile ja kõigele, et bars ja Sille minuni jõudsid.
Mari N.
Ma ei osanud alguses barsist mitte midagi arvata ja ei osanud ka mingeid muutusi oodata. Pärast esimest seanssi oli mul nii palju energiat ja eneseusku, et ma arvasin, et ma olen kõigeks võimeline ja tahtsin kohe koju igasugu asju tegema minna! Pärast kolmandat seanssi märkasin, et mind pidevalt piinanud ärevushäired olid kadunud, kuigi ma ei osanud isegi arvata, et bars sellega aidata võiks. Olen pärast barsi muutunud palju rahulikumaks, õnnelikumaks, ei ärritu enam nii kergesti, näen olukordi selgemalt ja olen iseendaga palju paremas kontaktis. Vahel mõtlen, et kahju, et ise endale barsi väga hästi teha ei saa! 😀
Sille M.

Mida seansist oodata:

Üks seanss kestab keskmiselt poolteist tundi ning klient ei pea ise midagi muud tegema, kui lamama. Võimalik on teha ka kiirseansse (nt 20 minutit).

Barsi ei tehta inimestele, kes on tarvitanud alkoholi või mõnda muud teadvust muutvat ainet. Bars on ohutu (pigem isegi abistav) kõigile inimestele igas vanuse ja konditsioonis. Ka rasedad ning väikesed lapsed võivad barsi kogeda (tihtipeale kestab laste seanss palju vähem).

Barsi igakordne kogemine avab inimest aina rohkem ning aitab aina rohkem ennast mõista, terveneda ning piirangutest vabaneda. Barsi kogemise kordade limiiti ei olegi! Iga inimene kogeb barsi erinevalt. Mõni inimene kogeb eri sensatsioone nagu kihelus, energia voolamine, kuumus, surisemine, õrn valu, mõnu jne. Teised inimesed ei pruugi midagi tunda, kuid seansist saavad kasu mõlemad inimtüübid.

Kus-kuidas-millal:

AUSTRAALIAS kuni jõuludeni (Brisbane, Queensland).
HIND 120 AUD (esmakordsel külastusel tutvumishind!)
EESTIS jaanuari jooksul (sinu kodu mugavuses või Tallinnas mõnes teraapiatoas).
HIND 65 EUR (esmakordsel külastusel tutvumishind!)

Küsi lisa või broneeri