Barsi kogemuslood

RAHA, ENESEARMASTUS, ÕNNELIKKUS

Bars on võimas tööriist, mida olen tänaseks aasta kasutanud ja see on muutnud minu elus kõike. Jõudsin ummikusse, kui mul oli tunne, et rahapuudus on kasvanud väljakannatamatuks ja ma soovisin seda muuta. Tegelikult olin ma teiste inimeste aitamise ja iseenda kõrvale jätmisega muutunud vihaseks ja rahulolematuks inimeseks ning ma ei olnud samamoodi enam nõus jätkama. Kui hakkasin barse vahetama sõbrannaga, hakkas kõik tasapisi muutuma ja tänaseks u 12 kuud hiljem võin julgelt öelda, et ma pole kunagi elus olnud nii iseendaga kohal, armastanud oma keha ja olnud nii õnnelik kui praegu. Kui ise poleks kogenud, ei usuks.

Evelin

ORGANISEERIMISOSKUS, SÜSTEEMSUS

Olin barsi kogemise ajal täiesti eelarvamustevaba. Olen sarnast tundmust varem kogenud, kuid see kord oli see kõikidest kordadest sügavam ja tugevam. Eriliseks tegi kogemuse see, et sain kõiki oma tundmusi Sillega jagada. Järgmise päeva hommikul tajusin, et minus oli tärganud oma elu organiseerimise vajadus ja teadmine, kuidas seda teha. Olin sellest oskusest juba pikemat aega puudust tundnud. Küll aga ei tea ma, kas need omadused tulid minuni läbi Sille või läbi barsi tehnika. Igaljuhul olen ma väga rahul. Soovitan seda kõigile südamest, Aitäh kõigile ja kõigele, et bars ja Sille minuni jõudsid.

Mari

TEGUTSEMISTAHE, LOOVUS, MANIFESTEERIMINE

Olen barsi saanud kaks korda – ühe korra 20 minutit, teise korra umbes tund aega. Kui esimesel korral seanss lõppes ja pidin hakkama jälle inimestega suhtlema, siis ei tulnud mul peaaegu ükski sõna suust välja. Kaks tüdrukut küsisid mu käest, kas mul on kõik korras ja ma peaaegu ei suutnudki neile adekvaatset vastust anda. Kohe pärast barsi saamist ma muud muutust ei tundnud.

Teisel korral oli seanss juba tunduvalt pikem, aga selle seansi juures midagi erakordset ei toimunud. Tundsin, et olen pigem rahutu ja midagi näris hinge.

Aga.

Läks aega mööda ja ma panin tähele, kuidas asjad hakkasid mu ellu ilmuma. Mõistsin ühel hetkel, et olen mingisugused piirid alla lasknud. Näiteks tegelen oma ettevõttega, aga enne barsi saamist olin natuke n-ö augus ja tundsin, et lükkan pidevalt asju edasi ega taha millegagi tegeleda. Julgen öelda, et mõnda aega pärast barsi saamist, hakkasid asjad täiega liikuma. Mu juurde tulid inimesed, kes pakkusid võimalusi, kuidas nad mind aidata saavad. Inimesed, kelle käest ma poleks osanud ise küsidagi. Ma hakkasin looma neid asju, mida olin ainult oma visioonis ette kujutanud.

Ma olen kindel, et bars annab mulle veel nii palju juurde. On juba andnud. Lihtsalt kohe alguses ei osanud ma seda suurepärast energiat mitte millegi arvele panna. Ma tunnen, et olen nii tegutsemist täis ja seda mitte ainult oma ettevõttega tegutsemise puhul, vaid ka enda praeguse põhitöö juures. Ma panen ennast pidevalt mugavustsoonist välja ja ma olin veel veidi aega tagasi viimane inimene, kes seda teeks.

Oh, see on nii äge! Tahan kindlasti veel barsi kogeda! Imeline! Imeline Universum on see, milles me elame!

Kai

HIRMUD, MOTIVATSIOON, ENERGIA, ÄREVUS

Mulle tundus, et mul läksid paljud hirmud aknast välja, kergem on olla ja motivatsiooni on kergem leida. Energiat on rohkem, ärevust vähem.

Kindlasti teeme veel, ma tunnen küll mõju ja nagu oleks midagi pinnale ka rohkem ujunud … ilmselt sai midagi liikuma, seisev vesi sai liikuma.

Gäthlin

ÄREVUSEST JA STRESSIST PRIIKS

Minu esimene Acces Barsi seanss oli ainult 20 minutit ja läksin huvi pärast kohale sõbraga, kuna sõbranna soovitas. Kui ma massazilaua peale läksin pandi mulle sõrmed pähe ja pidavat olema mingid energiapunktid mis siis tööle hakkavad. Raha, loovus, seks, suhted jne mis seal kõik ette mulle loeti, mida siis nende punktide vajutamine pidavat mõjutama. Eks enne ikka googledasin ka mis asjaga nagu tegu on ja tundus huvitav, eriti neid edulugusid kuulates ja lugedes, kus inimestel stress ja ärevus kadunud ja tuju kogu aeg hea.

Barsi tegemise ajal tundsin et uniseks tegi, kuid ei saanud midagi aru. Läksin koju ja magama. Hommikul üles tõustes oli naljakas tunne. Ma ei oska seda paremini seletada kui täielik CHILL, peas ei kedranud ühtegi mõtet (enne oli hommikuti ärevus kohe hommikuti sees, mida kõike peab valmis jõudma ja mis kõik vaja teha. See meeletult väsitas ja tekitas lisapingeid). Vaikus, täielik vaikus ja nägu naerul. Seletamatu rahu sees 😀 Nagu päriselt. Helistasin ruttu sõbrale et kuidas tal ja sama lugu. Sõbral oli pea täiesti tühi ja nagu mull nii mõnus olla, kuna peas ei kedranud ühtegi mõtet.

Täiesti suurepärane kuidas mingi asi võib niimodi kohe esimesel korral töötada 🙂  Nüüd käingi kogu aeg nägu naerul igal pool ringi 😀
Tänaseks olen lasknud endale mitu korda Barsi teha ja minu kõige suuremaks üllatuseks on mul ärevus ja stress täielikult kadunud. Tänu Barsile olen niipalju huvitavaid tegevusi ette võtnud mida poleks eales uskunud ennast tegevat. Ja nii nagu nad ka reklaamis lubasid, siis kogu mu elu on muutunud paremuse poole. Ärves ja stress kadunud ja mõnus ja chill koguaeg olla, kuna pea on sundmõtetest tühi.

ELU ON IKKA NII LAHE 😀 
Tõsiselt soovitan minna ja proovida, sest kaotada ei ole ju midagi, aga mis siis kui päriselt ka kõik muutub 😀 

Ivar

Broneeri Access Bars eraseanss minuga!