Elumuutvad kehatehnikad

Olen aru saanud, et kõik inimesed on erinevad ning vajavad ka mingil määral erinevat lähenemist oma väljakusetega toime tulekuks. Mõni inimene on nii ääre peal, et kümnest minutist piisab, et uus elu saaks alata – teine inimene vajab korduvaid sessioone. Olen aja pikku tänu erinevatele nõustamis- ja kehasessiooniklientidele mõistnud, et kõige olulisem on olla inimese jaoks kohal. Ning märgata seda, mida ta tegelikult vajab ning mille eest ta end peidab. Seega pakun võimalust meile mõlemale, et saaksime koos kasvada.

Kutsun sind enda juurde erasessioonile, mis hõlmab vestlemist ning kehatehnikaid koos minupoolse kohalolu, suunamise ja vajadusel nõustamisega. Olen täielikult kohal iga protsessi läbiviimisel, et anda Sulle täielik kogemus, mis võiks muuta su elu ning avardada sinu nägemust sellest, mis veel sinu elus ja sinu kehaga võimalik on.

Access Bars (loe lähemalt siit)

Access Energetic Facelift (loe lähemalt siit)

Rakumälu

Annab keharakkudele tagasi algse mälu, aitab keharakkudel meenutada seda hetke, kus kõik oli algne. Kaotab arme, muudab šokis ja traumas olevaid kohti kehas ja meenutab neile seda energiat, mis oli enne seda ebakõla. Aitab terveneda ja paraneda.

MTVSS

MTVSS kehaprotsessil on tuhandeid kasutusviise ja iga kord loob see erinevaid võimalusi. Kasutades seda imelist kehatehnikat aktiveerime need võimalused oma kehas. See kõik on see, mille oled lukustanud oma kehasse mõeldes, et sinu praegune reaalsus ongi kogusumma sellest, mida sa saad teha või olla. Kasutades seda tehnikat, hakkad märkama oma tervendaja võimeid. Sa saad muuta igasuguseid asju nii enda kui teiste kehades.

MTVSS tehnikad on kujundatud vahendamaks suuremat ühendust oma kehaga. Sinu kehal on võime end ise luua, kuid kahjuks kipub meil olema vaatepunkt, et me keha peab surema. Kui laseme lahti oma vaatepunktidest, siis vananemise protsess meie kehas lakkab. Iga vaatepunkt kinnistab su keha vananemisprotsessi. Kui teed MTVSS-i 20-30 korda, siis kogu su keha struktuur muutub. Need protsessid on nii dünaamilised, et kui neid tõesti kasutad, siis saad isegi rohkem muutusi, kui soovida oskad.

Demolekulaarne manifesteerimine ja molekulaarne demanifesteerimine

Demolekulaarne manifesteerimine viitab millegi loomisele sinna, kus seda varem ei eksisteerinud ja molekulaarne demanifesteerimine viitab millegi kaotamisele/eemaldamisele, mis olemas on. 

Kui kehasse ilmub miski, mis ei peaks seal olema või sealt puudub midagi, mis peaks seal olema, siis kasuta demolekulaarset manifesteerimist kõigele, mis peaks seal olema, aga pole; ja molekulaarset demanifesteerimist kõigele sellele, mis on olemas, kuid ei peaks olema. 

Neid protsesse on tulemuslikult kasutatud erinevate seisundite korral alates artriidist kuni healoomuliste kasvajateni ja sünnimärkideni, kus midagi täiendavat kasvab või siis vastupidi, kui sinna on midagi juurde vaja, kuna pole nii külluslik, kui peaks.

Biomimeetiline järelaimamine

Kõik muutused, kus loome oma elusid ja oma kehasid teisi järele tehes selle asemel, et teha seda teadlikust valikust.

Biomimeetiline järeleaimamine on see, mille lukustad kehasse püüdes teisi kopeerida või mõista. See on keha loomulik võime olla suutlik sobituma kogu maailmaga. Iga kord, kui sul on vaja kedagi mõista kas intellektuaalsest või energeetilisest vaatepunktist, aimad järele nende elukäike ja vaatepunkte ning see eeldab, et lukustaksid sarnasused oma kehasse selleks, et omada selgust oma vaatepunktiga teistega suhtes.

Biomimeetiline on see, kuidas püüad end teiste ruumis määratleda. See on sarnane suhtes olles, kus püüad end teisega (teineteisega) sobituma panna.

Kas tunned, et selline suhestumine panustab sulle või on aeg sellest nüüd vabaneda?

Tunniajase sessiooni tasu on 50 EUR ning see hõlmab just seda, mida läbi koostöö näeme, et on vajalik Sinu teadlikkuse avardamiseks ning kerguse loomiseks.