Korduma Kippuvad Küsimused

(Küsimused on võetud Eesti Access Consciousness lehelt ja minu poolt natukene täiendatud)

Mis on “Bars”? 
Barsid on 32 peas olevat punkti, mida kergelt puudutades vabastatakse kehasse kinni jäänud vanad energiad, võimaldades tohutut ja kerget muutust.

Mida teeb Barsi seanss?
Bars aitab vabastada kaalutlused, mõtted, tunded, emotsioonid, otsused, hinnangud ja uskumused, mille inimene on elu(de) jooksul endasse salvestanud. Vabanemine toimub siis kui barsi punkte puudutatakse; see lubab nö salvestunud prügil vabaneda.

Sarnaselt sellele, et kui majas kustuvad tuled ja sa vajutad kaitselülitit või pealülitit, et tuled uuesti süttiksid, lubab Bars su tuledel uuesti süttida. Universumi energia muutub sulle kättesaadavaks suurema rahu, kerguse, rõõmu ja hiilgusega.

Mitmed doktorid on teavitanud muutusi ajulainetes, mis muutuvad beeta-lainetelt palju lõõgastavamatesse teeta-lainetesse, ühe tunnise seansi ajal.

Mida sa saad oodata pärast Barsi vastuvõtmist?
 Iga Barsi seanss on erinev. Halvim, mis saab juhtuda, on see, et sa tunned ennast sama lõõgastunult nagu sa oleksid kogenud suurepärast massaaži. Parim, mis saab juhtuda, et kogu su elu muutub.

Teiste sagedasti teavitatud mõjude seas on: kasvav rahu ja kerguse taju, vähem reageerimist olukordadele, mis võisid põhjustada minevikus ärritust, rohkem rahulikku ja sügavamat und, tunne, et kõik, mis sind varem ärritas, ei oma enam tähtsust.

Kui kaua kestab Barsi seansi mõju?
Kui sulle on korra tehtud Barsi, jätkavad Barsid pidevalt “töötamist” ehk kinnijäänud energia vabastamist. Pärast igat seanssi, mis sul on olnud, muutub mõju veel jõulisemaks. Kõige tähelepanuväärsemaid muutuseid märkad 3-4 nädalat pärast seanssi.

Kui sageli peaks sulle tegema Barsi?
See sõltub täielikult sinust. Kui hästi sa soovid ennast tunda? Kui voolav elu sulle meeldiks?

Mõned Barsi vahendajad imestavad, miks me kõik ei tee seda iga päev! Enamusele meeldib, kui neile tehakse Barsi kord nädalas, või  millal iganes nad tunnevad ennast stressis, pahurana või tujust ära selle pärast, kuidas nende elu läheb. Pärast suurt traumat või energeetilist muutust on kindlasti hea hetk, kus kaaluda endale Barsi tegemist.

Kes saavad kasu sellest, et neile on tehtud Barsi? 
Kõik, kes on selle jaoks valmis rahulikult lamama! Mõned inimesed ei väärtusta lõõgastumise kogemust ja peavad seda aja raiskamiseks. Teised, kes on huvitatud muutumisest ja enda elude parendamisest võivad olla innukamad.

Kas lastele ja titadele saab teha Barsi?
Lapsed ja titad saavad fenomenaalselt kasu, kui neile tehakse Barsi. Nad on rohkem loomade moodi kui täiskasvanud. Mis tähendab, et nad on valmis kiireteks muutusteks nii nende kehas kui vaimus.

Laste Barsid jooksevad väga kiiresti. Sageli oskavad nad sulle öelda, kui üks Bars on ära jooksnud seansi ajal ja kui peab edasi liikuma. Tited on veel kiiremad!

Kas lapsed saavad õppida Barsi tegemist?
Kindlasti! Sest lastel on vähem kaalutlusi sellest, mis on võimalik ja mis on võimatu, nad suudavad barsi teha väga jõulise mõjuga ja väheste piirangutega. Lapsed võivad olla väikestes kehades, aga nad on sageli valmis olema suuremad ja palju võimsamad, kui neid ümbritsevad täiskasvanud. Oled sa kunagi näinud last, kes nõuab tähelepanu kogu ruumilt, kus nad viibivad?

Kes võivad teha Barsi teistele?
Kõik saavad õppida Barsi tegemist. Ühtegi varasemat tervisevaldkonna kogemust, anatoomiateadmisi või massaažioskust pole nõutud! Selleks on vaja ainult valmisolekut õppida ja osaleda ühepäevases Barsi klassis.

Kust Barsid tulevad?
Barsid on algselt kanaldatud Access Consciousnessi (ligipääs teadlikkusele) looja Gary M. Douglase poolt aastal 1990. Neid polnud enne seda avastatud.

Kas vanad/haiged/puudega saavad kasu, kui neile Barsi teha? Jah.

Kas Barsi saab teha raseduse ajal?
Kindlasti! (Seaduslikult me peame muidugi soovitama, et sa küsid kõigepealt oma arsti käest.)

Naised, kellele on tehtud raseduse ajal Barsi, iseäranis need, kes on teinud seda regulaarselt, teavitavad, et neil on kerged ja lühikesed sünnitused ja välditud keisrilõiget.

Kaua kestab Barsi seanss?
Tavaliselt kestab Barsi seanss 60-90 minutit, kuigi see on varieeruv ja alati on kasulik teha Barsi isegi, kui see kestab ainult 20 minutit, selle asemel, et üldse mitte teha!

Kui palju maksavad Barsi seansid?
Barsi seansi hind sõltub vahendajast, kes sulle seda teeb. Nad on sõltumatud praktikud, kes panevad paika oma hinnad. Mõned võivad kinkida sulle terve seansi või osalise seansi. Mõned vahendajad pakuvad Barsi vahendamise õhtuid, kus sa saad seansi soodsama hinnaga.

Millised on pikaajalised mõjud, kui sa lased endale Barsi teha?
Enamus inimesi, kes on kogenud Barsi regulaarselt, nendivad, et nende elu läheb lihtsamaks ja paremaks..

Kas sul on vaja seda teha rohkem kui korra? 
Sa ei pea mitte midagi tegema. Inimesed, kes kogevad suurimaid kasusid Barsist on need, kes on saanud seda korduvalt. Aga see on sinu valik.

Kas Bars mõjutab vaimseid või psühholoogilisi probleeme?
Paljud inimesed, kellel on olnud vaimseid ja psühholoogilisi probleeme, on võõrutanud ennast ravimitest ja kogenud hämmastavaid muutuseid oma probleemides. Loomulikult soovitame sul konsulteerida enne oma arstiga, kui sa katkestad meeleolu muutvate ravimite manustamise. 

Kuidas Barsid töötavad? Kas Barsid saavad kedagi kahjustada? 
Ei. Barse ei saa teha valesti ja sa ei saa kedagi kahjustada Barse tehes.

Kas on kedagi, kes ei peaks laskma endale teha Barsi?
Ainult need, kes ei soovi või pole huvitatud selle proovimisest. Sundida ei tasu mitte kedagi.

Kuidas sa tead, mida oodata sellest, et sulle tehti Barsi?
Sa ei teagi! Iga Barsi seanss on erinev ja pole viisi, kuidas täpselt ennustada mis “juhtub”. Seansi ajal toimub just see, mida sul praegu kõige rohkem vaja on, et oma elus muudatusi luua ja kergemat teed pidi minna.

Kas Bars saab ravida füüsilisi vaevusi ja valu?
Bars toetab teadlikkust, mis võib muuta igat asja neist.

Mõned füüsilised vaevused on muutunud ühe Barsi seansiga – näiteks skolioosi, mis on toonud kaasa 2,5 – 4 cm pikkuse kasvu, muutnud kronksus varbaid, millele arstid soovitavad operatsiooni, samuti ka kõikjal kehas igasuguste valude ja kannatuste leevendus ja kadumine.

Paljud inimesed on kasutanud Barsi koos teiste Access Consciousnessi tööriistadega, et panna “ravimatuid” haiguseid nagu vähk, artriit, krooniline väsimus, depressioon, bi-polaarsushäire kaduma.

Kuidas sa tead palju Barsi seansse teha, et midagi tervendada?
Veelkord, sa ei teagi! Sümptomid või haigused lähevad ära, kui sina ju su keha on valmis vabastama kaalutlused (mõtted, tunded, emotsioonid, uskumused, otsused, hinnangud, eeldused), mis hoiavad soovimatut seisundit paigas.

See pole lineaarne protsess, see tähendab, et seisund, millest üks inimene laseb lahti ühe seansiga, võib mõnel teisel isikul võtta aega palju seansse ja selles pole mitte midagi valet. See on lihtsalt erinev. Siiski on võimalik paluda Barsi seansil toimida teatud sümptomitele või kudedele. Tulemusi piirab selle isiku ja keha vastuvõtmise taseme, kes saab Barsi.

Millal sa peaksid laskma endale Barsi teha?
Millal iganes sa soovid ennast tunda suurepäraselt!

Inimesed, kes on kogenud Barsi mõnda aega, lasevad seda endale teha regulaarselt, koos lisaseanssidega, kui nad tunnevad ennast halvasti või neil on raske päev.

Kas Bars on nagu reiki või kraniaalsakraalne tehnika? Kas need on akupunktuuri punktid?
Barsi polnud enne maa peal kui Gary M. Douglas need kanaldas (Maalt väljaspoolt). Need punktid võivad näida kraniaalsakraa tehnika või akupunktuuri punktidena, kuid neil on teistsugune toime, kui neid tehakse Barsi osana. Me pole näinud ühtegi teist meetodit, mis looks selliseid muutuseid, mida loob Bars.

Reiki praktikutel läheb väga hästi, kui nad õpivad Barsi, kuna nad on juba tuttavad energiaga. Barsi tegemisel näib olevat palju laiemaulatuslikum mõju, kui reiki praktikud on kogenud.

Kas sa pead heitma pikali, et saada Barsi?
Pikali heitmine pole nõutud. See eeldab lõõgastumist nii vastuvõtjale kui ka Barsi tegijale. Kui pikali lamamisega on raskusi, võib istuda toolil või kasutada lamamistooli.

Kui soovid küsida lisa, kirjuta mulle julgelt! 🙂