Raamatusoovitused

Siia lisan jooksvalt raamatuid, mida olen lugenud ja mida olen pidanud oluliseks teistega jagada. Siit leiad raamatuid nii tervise, psühholoogia, äriedu kui ka spirituaalse maailma teadmiste avardamiseks.
PS! Lingid viivad Amazoni – tasub vaadata ka kasutatud raamatute diile! 😉

TERVIS

ENESEARENG

ÄRI, RAHA

LOOMINGULISUS

Giulia Endersi soolestikuraamat on ülihumoorikas ja hariv raamat igaühele, keda huvitab tema soolestiku (inimese teise aju) tervis. Ehk et see peaks olema kohustuslik lugemine igale enda tervisest hoolivale inimesele.

Michael Neill oskab selles raamatus kuidagi eriti hästi tuua rahu iseendaks olemisse ja teistega suhtlemisse ilma hinnanguteta, vaid naudingu ja kergusega. Kerge ja inspireeriv lugemine, kui soovid end armastama ja aktsepteerima õppida.

Kim Kiyosaki on naine, kelle koolitusel ka ise käinud olen. Väga inspireeriv ja armas naine ning motiveeriv raamat! Mõeldud naistele, kes soovivad oma sissetulekuid kasvatada hoolimata praegusest rikkustasemest. Süvendab usku selle saavutamisse.

Steven Pressfieldi raamat on lahe raamat loomingulistele inimestele, kes tunnevad, et neil on mingi vatupanu või tegutsemiskriis peale tulnud. Raamatus antakse sellele hoopis uus vaatenurk, mis tekitab palju kindlustunnet ja teadlikkust edasiseks tegutsemiseks.