VaimuKeha konverents

Kas sa oled mõelnud, kuidas oma ellu muudatusi tuua? On sul valdkondi, milles tahaksid edasi areneda, kuid sa pole kindel kuidas? Soovid lihtsaid ja toimivaid nippe, et end paremini tunda? Kas sinu igapäevaelu pakub rahuldust või soovid kogeda midagi enamat? Kas kuulud ka nende hulka, kellel on palju mõtteid ja ideid, kuid reaalsete tegudeni miskipärast ei jõua? Ja mis kõige tähtsam – kuidas olla elu lõpuni terve ja õnnelik?

Siis see päev ongi JUST SULLE!

20. jaanuaril 2019 astuvad Rahvusraamatukogus üles väga erilised esinejad, kes..

… räägivad sellest, kuidas meie maailm tehtud on ja mis reeglid siin kehtivad ning kuidas neid arvestades ise oma maailma ja tulevikku luua.

… räägivad erinevatest lihtsatest vahenditest ja tehnikatest, mis võimaldavad muuta elus kõike mida soovime.

… räägivad, kuidas seda elamise asja nii teha, et see oleks kerge ja lihtne.

KAIDI KARILAID

ANDRUES VANA

LEA DALI LION

Soeta pilet siit!

(kui ikka oled valmis oma ellu muutusi tooma. Ja päriselt)

***

Nii nagu tavaliselt, avab ka selle konverentsi esineja – sel korral tuleb see suisa huumorivõtmes improstuudio Ruutu10 esitluses. Naer on terviseks!

Hommikukohv ja vestlusring algavad kell 9:00! Soovitame kindlasti varem kohale tulla, et enne üritust omavahel tutvuda ning päevale koos üks rõõmus algus anda.

Päevajuhid on Mai-Liis Kivistik (Sisemina) & Sille Martma (Brena).

Terve päeva jooksul on võimalik külastada fuajees asuvat tervisemessi, kust kindlasti leiab igale tervisehuvilisele midagi põnevat.
Oodatud on ka möödaminejad, sest mess ei kuulu konverentsi tasu sisse, vaid on avatud kõigile huvilistele täiesti tasuta.

Koduleht  Üritus FacebookisMessi üritus Facebookis | Piletiostu link

 

MIS ON VAIMUKEHA KONVERENTS

Iga-aastane VaimuKeha Elu Konverents toimub jaanuarikuu kolmandal pühapäeval. Toome sinuni ühe terviseteadmiseid täis päeva. Tahame vaadata ja näidata, kuidas meie vaim ja keha koostööd teevad ja üksteist mõjutavad. Kui me mõtleme hästi, tunneb ka meie keha end hästi ning samamoodi ka vastupidi. Samuti, kui meie keha on haige ja meil on raske olla, ei pruugi ka pähe just kõige postiivsemad mõtted tulla.

Kui meil on vaim terve – oleme õnnelikud igapäevaelus (tööl, kodus, sõpradega ning puhkehetkel), on ka meie keha terve. Mõeldes iga päev võimalikult positiivselt ja andes endast välja ainult armastust, oleme meie inimestena võimelised kogu aeg ka füüsiliselt terved olema, hoolimata keskkonnast, geneetikast või muudest teguritest.