Tasuta tervisemess – mis saaks olla parem viis pühapäeva veeta?

Nagu sa ilmselt juba oled aru saanud, siis 22. jaanuaril toimub midagi päris suurt ja vägevat – nimelt täisväärtusliku elu konverents VaimuKeha. Üritus leiab aset Rahvusraamatukogus, algab ametlikult kell 10.00 ja kestab kuni 18.00. Registreerimine algab juba kell 9.15 ning samal ajal on avatud juba ka tasuta tervisemess raamatukogu fuajees. Kell 9.45 teevad meile sooja Al ja Maku oma muusikalise etteastega. Minu koodiga saab pileteid veel reedeni kella 15.00ni soetada vaid 10 euro eest! 😉

Räägin natukene sellest, mis just tervisemessil meid ees ootab. Nimelt osaleb meie messil 16 firmat, mis kõik tegelevad tervise ja tervisetoodetega omamoodi. Ise olen ka väga põnevil, sest ei ole kunagi sedalaadi messil osalenud, veel vähem seda korraldanud! 😀 Olen väga rahul, et meil just sellised osalejad on ning usun, et igaüks leiab sealt midagi, mida ta tahaks proovida.

Nüüd teengi hästi lühikese ülevaate, kes meil kohal on:

 1. Mirko Miilits kehakoostise mõõtmisega. Mirkol on hästi vägev ja spetsiifiline masin, mis oskab isegi öelda, kui palju sul rasva on vasakus käes või lihaseid paremas jalas.
 2. Avril looduskosmeetika tooted, mis on päris Prantsusmaalt ja kvaliteet lausa sertifitseeritud.
 3. Kristallipadi, mis rahustab meelt, hajutab hirmu ja ärevust ning on parim unekivi. Selle kohta tahan ise küll lähemalt uurida! 😀
 4. Kristalliharmoonia pood, mis pakub lisaks kristallidele ja ehetele ka helikausse ja helipuhkust – need viimased kaks tunduvad küll midagi põnevat!
 5. TuleTee kristallipood, mis lisaks ehetele, kividele, pendlitele ja muule taolisele on oma teenuste valikusse pannud ka heliteraapia ning sütelkõnni! (muide, ma olen ka korra elus sütel kõndinud ja peab mainima, et pärast seda on ikka usk enda võimetesse palju suurem)
 6. Devini vesi, kes on meie sponsor ning tuleb välja, et ainuke tugevalt aluseline mineraalvesi Eestis. Ja kes ei tea, siis aluselist vett me juua tahamegi, et oma tervist turgutada! 😉
 7. Oriflame tuleb välja pisikse valikuga enda looduskosmeetikast ning tervisetoodetest, mida saab kohapeal degusteerida.
 8. Samamoodi saab kohapeal degusteerida ka Myfitshop.ee proteiinijäätist, kes on kohal oma toidulisanditega ning Hers Trenniajakirja sarjaga.
 9. Selline firma nagu Kaabsoo tuleb esitleb meile oma valikut käsitööküünaldest. Mulle hullult meeldivad küünlad, eriti praegusel pimedal ajal ning ma olen väga tundlik igasugu tehislikele lõhnadele, nii et juba ootan nuusutada nende valikut 😀
 10. Valikust ei ole puudu ka riided! Bro Fitwear tuleb välja oma kvaliteetsete trenniriietega, mille valikust ka ühed püksid mina endale jalga saanud olen. Ma pole sellist materjali kunagi varem tundnudki – lõpmata mugavast riidematerjalist tehtud treeningrõivad!
 11. Natukese riiete hulka kuuluvad ka käsitöösokid, linikud ja mütsid, mida koos meevaha baasil loodustoodetega Goldenmix pakub meile FIE Ingrid Kaselaan.
 12. Oma tervisetooteid näitama ja degusteerima tuleb ka Jeunesse, kelle tootesarjad on päris pikalt läbi testitud ja toimivad.
 13. Seekord ei puudu meie messilt ka Synlab, kes pakub erinevaid pakette ja võimalusi, et aimu saada enda tervislikust seisundist.
 14. Tervislikku seisundist vaimse poole pealt aitab mõista ja analüüsida Aura Vision, kelle teenust mina juba korra proovinud olen ja peab tõdema, et see info avas mu silmad nii mõnegi kohapealt. Keda köidavad aurad ja tšakrad – soovitan putkast läbi astuda 😉 sain endale 24 lehekülge analüüsi! 😀
 15. Armas butiik vanalinnas Salon Collage tuleb välja kaunite käsitööehete ja poolvääriskividega.
 16. Ilusalong Rosita pakub samuti oma valikut kosmeetikatoodetest ning ilmselt on on võimalik ilusalongi teenustele endale mõni sobiv aeg kinni panna 😉

Oled oodatud läbi astuma ning enda tervisele natuke vunki juurde andma! 😉

PS! Kõigi VaimuKeha konverentsil osalejate vahel loositakse välja piletid kahele improtrupi Ruutu10 etendusele! 😉

PS!  Kui midagi jäi arusaamatuks, kirjuta mulle sille@brenafitness.eu või lisa oma kommentaar! 🙂

PPS! Minu käest võib alati tulla suuremat nõu ja nippe küsima! 😉 Näiteks kui soovid täpsemalt teada, kuidas oma toidulauda jupphaaval tervislikumaks muuta.

Kui soovid esimesena minu põnevaid postitusi lugeda, siis liitu minu uudiskirjaga! (ma luban, et ma ei spämmi kunagi!)
Vaata ka minu Instagrami ja Facebooki 🙂 

Kõik, mida oma postitustes kirjutan on absoluutselt minu arvamus, mitte puhas kuld, mis kõigile sobib. Palun minu postitusi lugedes säilitada avatud ja kriitiline meel samaaegselt! 🙂
Jälgi ja jaga:
error0
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *