Access Facelift®

Mis on Access Facelift?®

Access Energetic Facelift® on kehaprotsess, mis toimib energeetilisel tasemel, et hooldada seeläbi kogu su keha (sealjuures ka nägu), võimaldades sel säravam välja näha ja tunda end paremini. Pärast kehaprotsessi võid tunda end nooremana, värskemana, lõõgastunuma ja nooruslikumana. Kogu Su keha saab sellest kasu ja naudib seda!

Access Energetic Facelift® kasutab paljusid energeetilisi protsesse, et tervendada keha ja nahka, abistada vananemise ja vanusega seotud ilmingute vähendamisega, vabastada traumasid, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnanguid, mis sul võivad olla oma keha ja elu kohta. Protsessi ajal taastatakse loomulik energiavoolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale või jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas, mis võivad ilmneda nii sinu kehal, keha sees või sinu elus.

Tänu energia voolamisele läbi keha hakkavad lihased lõdvestuma. Lõdvestumine lubab nahal hakata end taastootma, mille tulemuseks on näiteks kortsude tekke vähenemine. Samal ajal on täheldatud ka armkoe või pigmentatsiooni vähenemist.

Kui mina Facelifti kursusel käisin, sain olla tunnistajaks ka sellele, kuidas inimene, kes kandis prille pärast protsessi neid enam kanda ei soovinud, kuna tema nägemine oli paranenud ainult ühest seansist.

 

Kuigi Facelifti üks oodatumaid tulemusi on keha nooruse ja elujõu taastamine, on see kogemus midagi palju enamat. Protsessi abil on võimalik saada suurem kontakt oma keha, eluväe ning loomisega. Seansi käigus võivad hakata üles tulema ning vabanema erinevad piirangud nii oma keha kui ka üldse oma elu ja selle võimalikkuste suhtes. 

Säravam ja nooruslikum välimus saavutatakse juba pärast esimest kehaprotsessi. Oleme täheldanud, et inimesed tõesti näevad seansi lõpus välja nagu uus ja värskem inimene. Regulaarsel praktiseerimisel noorenemise protsess jätkub ja tulemused muutuvad püsivamaks. On täheldatud, et pärast 20 protsessi muutuvad tulemused püsivaks. Ise ma seda veel kogenud pole, kuid kavatsen ära teha!

Access Energetic Facelift® koolitus on heakskiidetud Rahvusliku Terapeutilise Massaaži ja Kehatöö Komisjoni poolt.

Mida seansist oodata:

Seanss kestab poolteist tundi ning seansi kogeja lamab terve aja mugavalt massaažilaual. Võimalik on teha ka kiirseansse (nt 20 minutit, mida pakutakse proovipäevadel).

Seansi vältel katsutakse inimese rindkere ning erinevaid näo osasid. Protsess on hea võimalus piirangute vabastamiseks ka neile inimestele, kelle väga ei meeldi, et neid puudutatakse. 

Nii mõnelgi inimesel võib seansi vältel üles tulla allasurutud pingeid, lahendamata teemasid, nuttu ja naeru. Mina, kui seansi läbiviija, olen alati olemas, kui tekib mõni küsimus, tunne või mõte, mida on vaja seansi ajal lahendada või selgust luua.

Kus-kuidas-millal:

Tallinnas (Niine tänaval), Tartus ja Paides mõnes teraapiatoas või sinu kodu mugavuses.
Pooleteist tunnine seanss 67 EUR

Küsi lisa või broneeri