Barsi® kogemuslood

Ma olin alguses Barsi saamise osas väga skeptiline, kuid, kui mulle anti võimalus kogeda, tegin seda. Pärast esimest seanssi tundsin, et tahan veel. Miski nagu mu sees käivitus. Pärast 3-4 seanssi märkasin, et ärevushood, millega olin juba pikka aega maadeldnud, olid kaduma hakkanud. Sain aru, et selles kehaprotsessis peitub midagi enamat.

Läksin Barsi õppima ning praeguseks kirjutamise hetkeks olen Barsi kogenud 12 korda. Olen enda elus märganud seda, et mina, kui suur ülemõtleja, planeerija, analüüsija, kes tegi endale sellega väga palju liiga, on muutunud rahulikumaks. Oskan rohkem olla hetkes ja ning langetada otsuseid oma tajude, mitte sundmõtete pärast.

Ma naudin oma elu aina rohkem. Ma ei ole enam selline põdeja, närveerija, muretseja nagu ma olin kunagi. Mu ellusuhtumine on positiivsem ja ma näen iga päevaga aina rohkem seda, mida mul on võimalik oma ellu luua. Hirmud on hakanud kaduma ning eneseteadlikkus ja eneseusk on hakanud suure tõusuga kasvama.

Sille

RAHA, ENESEARMASTUS, ÕNNELIKKUS

Bars on võimas tööriist, mida olen tänaseks aasta kasutanud ja see on muutnud minu elus kõike. Jõudsin ummikusse, kui mul oli tunne, et rahapuudus on kasvanud väljakannatamatuks ja ma soovisin seda muuta. Tegelikult olin ma teiste inimeste aitamise ja iseenda kõrvale jätmisega muutunud vihaseks ja rahulolematuks inimeseks ning ma ei olnud samamoodi enam nõus jätkama. Kui hakkasin barse vahetama sõbrannaga, hakkas kõik tasapisi muutuma ja tänaseks u 12 kuud hiljem võin julgelt öelda, et ma pole kunagi elus olnud nii iseendaga kohal, armastanud oma keha ja olnud nii õnnelik kui praegu. Kui ise poleks kogenud, ei usuks.

Evelin

ORGANISEERIMISOSKUS, SÜSTEEMSUS

Olin barsi kogemise ajal täiesti eelarvamustevaba. Olen sarnast tundmust varem kogenud, kuid see kord oli see kõikidest kordadest sügavam ja tugevam. Eriliseks tegi kogemuse see, et sain kõiki oma tundmusi Sillega jagada. Järgmise päeva hommikul tajusin, et minus oli tärganud oma elu organiseerimise vajadus ja teadmine, kuidas seda teha. Olin sellest oskusest juba pikemat aega puudust tundnud. Küll aga ei tea ma, kas need omadused tulid minuni läbi Sille või läbi barsi tehnika. Igaljuhul olen ma väga rahul. Soovitan seda kõigile südamest, Aitäh kõigile ja kõigele, et bars ja Sille minuni jõudsid.

Mari (minu klient)

TEGUTSEMISTAHE, LOOVUS, MANIFESTEERIMINE

Olen barsi saanud kaks korda – ühe korra 20 minutit, teise korra umbes tund aega. Kui esimesel korral seanss lõppes ja pidin hakkama jälle inimestega suhtlema, siis ei tulnud mul peaaegu ükski sõna suust välja. Kaks tüdrukut küsisid mu käest, kas mul on kõik korras ja ma peaaegu ei suutnudki neile adekvaatset vastust anda. Kohe pärast barsi saamist ma muud muutust ei tundnud.

Teisel korral oli seanss juba tunduvalt pikem, aga selle seansi juures midagi erakordset ei toimunud. Tundsin, et olen pigem rahutu ja midagi näris hinge.

Aga.

Läks aega mööda ja ma panin tähele, kuidas asjad hakkasid mu ellu ilmuma. Mõistsin ühel hetkel, et olen mingisugused piirid alla lasknud. Näiteks tegelen oma ettevõttega, aga enne barsi saamist olin natuke n-ö augus ja tundsin, et lükkan pidevalt asju edasi ega taha millegagi tegeleda. Julgen öelda, et mõnda aega pärast barsi saamist, hakkasid asjad täiega liikuma. Mu juurde tulid inimesed, kes pakkusid võimalusi, kuidas nad mind aidata saavad. Inimesed, kelle käest ma poleks osanud ise küsidagi. Ma hakkasin looma neid asju, mida olin ainult oma visioonis ette kujutanud.

Ma olen kindel, et bars annab mulle veel nii palju juurde. On juba andnud. Lihtsalt kohe alguses ei osanud ma seda suurepärast energiat mitte millegi arvele panna. Ma tunnen, et olen nii tegutsemist täis ja seda mitte ainult oma ettevõttega tegutsemise puhul, vaid ka enda praeguse põhitöö juures. Ma panen ennast pidevalt mugavustsoonist välja ja ma olin veel veidi aega tagasi viimane inimene, kes seda teeks.

Oh, see on nii äge! Tahan kindlasti veel barsi kogeda! Imeline! Imeline Universum on see, milles me elame!

Kai (minu klient)

HIRMUD, MOTIVATSIOON, ENERGIA, ÄREVUS

Mulle tundus, et mul läksid paljud hirmud aknast välja, kergem on olla ja motivatsiooni on kergem leida. Energiat on rohkem, ärevust vähem.

Kindlasti teeme veel, ma tunnen küll mõju ja nagu oleks midagi pinnale ka rohkem ujunud … ilmselt sai midagi liikuma, seisev vesi sai liikuma.

Gäthlin (minu klient)

ÄREVUSEST JA STRESSIST PRIIKS

Minu esimene Acces Barsi seanss oli ainult 20 minutit ja läksin huvi pärast kohale sõbraga, kuna sõbranna soovitas. Kui ma massazilaua peale läksin pandi mulle sõrmed pähe ja pidavat olema mingid energiapunktid mis siis tööle hakkavad. Raha, loovus, seks, suhted jne mis seal kõik ette mulle loeti, mida siis nende punktide vajutamine pidavat mõjutama. Eks enne ikka googledasin ka mis asjaga nagu tegu on ja tundus huvitav, eriti neid edulugusid kuulates ja lugedes, kus inimestel stress ja ärevus kadunud ja tuju kogu aeg hea.

Barsi tegemise ajal tundsin et uniseks tegi, kuid ei saanud midagi aru. Läksin koju ja magama. Hommikul üles tõustes oli naljakas tunne. Ma ei oska seda paremini seletada kui täielik CHILL, peas ei kedranud ühtegi mõtet (enne oli hommikuti ärevus kohe hommikuti sees, mida kõike peab valmis jõudma ja mis kõik vaja teha. See meeletult väsitas ja tekitas lisapingeid). Vaikus, täielik vaikus ja nägu naerul. Seletamatu rahu sees 😀 Nagu päriselt. Helistasin ruttu sõbrale et kuidas tal ja sama lugu. Sõbral oli pea täiesti tühi ja nagu mull nii mõnus olla, kuna peas ei kedranud ühtegi mõtet.

Täiesti suurepärane kuidas mingi asi võib niimodi kohe esimesel korral töötada 🙂  Nüüd käingi kogu aeg nägu naerul igal pool ringi 😀
Tänaseks olen lasknud endale mitu korda Barsi teha ja minu kõige suuremaks üllatuseks on mul ärevus ja stress täielikult kadunud. Tänu Barsile olen niipalju huvitavaid tegevusi ette võtnud mida poleks eales uskunud ennast tegevat. Ja nii nagu nad ka reklaamis lubasid, siis kogu mu elu on muutunud paremuse poole. Ärves ja stress kadunud ja mõnus ja chill koguaeg olla, kuna pea on sundmõtetest tühi.

ELU ON IKKA NII LAHE 😀 
Tõsiselt soovitan minna ja proovida, sest kaotada ei ole ju midagi, aga mis siis kui päriselt ka kõik muutub 😀 

Ivar

ÕNNELIK JA AKTIIVNE

Ma läksin sinna täiesti ilma eelarvamuseta. Kuna tol päeval (17.02.2019) oli tegu mitte personaalse seansiga, vaid proovipäeva raames suuremas toas, siis palju lisainfot ei saanudki. Viskasin massaažilauale pikali ja laskusin vaikselt meditatiivsesse seisundisse, kuni seansi läbiviija minu energiatega tegeles.🧘‍♀️

Mida ma tundsin füüsiliselt seansi ajal: mu käed olid mu kõrval, külje vastas, kuid need tahtsid pidevalt laiali vajuda. Aeg-ajalt tõmbles üks või teine kehaosa, rindu tekkis raskustunne, mis süvenes. 
Emotsionaalselt: ma nägin justkui unenägusid, aga samas olin ärkvel. Nägin erinevates žanrites neid, kord olin koos oma kalliga kusagil koopas kinni ja otsisime väljapääsu. 🏃‍♀️🏃‍♂️Teine hetk aga suplesin kusagil roosas mannas ja taipasin, et ma vist muigasin isegi. 😆😆See oli piiritu rõõmutunne, täielik vabadus ja lapselik rõõm…
Vahepeal tundsin, kuidas mu keha tõuseb – nagu see õõnes tunne kui autosõidul järsemast mäest laskud – kuid järjest süvenedes.
Mõtlesin – kui imelist tööd see naisterahvas teeb ja plaanisin teda pärast tänuks kallistada.💜 Aga kui seanss lõppes, siis miskipärast tundsin, et pean siit ruumist ruttu minekut tegema.

Esimene tunne: pea vatti täis, meel rõõmus, mõttetöö aeglane, pilvedes hõljumise tunne. Üüratu rõõm ja eluarmastus. Mõne aja möödudes tundsin, et kõik lihased on väsinud. Ootan homset päeva. Selle mõju liigub tõenäoliselt sügavamaks.

Teine päev. Suutsin ennast hommikujooksule ajada! Püsin endiselt omas roosas mullis ja kõiki mu tänaseid tegevusi on saatnud edu. Nimetagu inimesed seda kuidas tahes, kes arvab isegi, et see on platseebo – siis mis seal vahet on? Mina arvan, et äge on tunda end õnneliku ja aktiivsena pigem kui halvasti, ükskõik siis kuidas selle tundeni on jõutud.

Ketlin

PRÜGIKASTITÜHJENDUS

Ma ei saa aru, mismoodi see võimalik on aga see asi toimib 😀 Kui tahaks ka mõelda mineviku jama peale siis lihtsalt ei suuda … ainult praegune aeg Chill … kui ma enne mõtlesin, et olen õnnelik siis nyyd olen veel õnnelikum. Tõesti kogu jama on prügikastis ja ruumi on ainult kõigele heale 😀 😀

Tanel

PINGELANGUS, PAREM UNI, ENERGIA

Eile koju sõites tundsin sellist mõnusat tunnet, eufooriat nagu isegi vahepeal. Ja magama jäädes oli ka selline õnnis tunne nagu peal. Öösel nägin palju erinevaid unenägusid ja varahommikul läks uni ära. Hommikul tõustes oli nagu energiat rohkem.Ja täna päeval ka tundsin rohkem energiat. Tööpäev läks hästi ja kõik sujus. Söögilauas isegi julgesin rohkem sõna võtta, kuigi ärevus oli tugev.

Ja veel üks asi, mul on vähem õla- ja kaelapinget. Mul on pidevalt kael ja õlad valusad. Ma arvan, et see on ärevusest ja pidevast pinges olekust. Ühesõnaga ma tunnen end väga hästi ja ma loodan, et läheb veel paremaks 🙂 Ma tulen kindlasti uuesti sinu juurde.

Gerda (minu klient)

LÕDVESTUS, MEDITATSIOON

Sattusin Access Barsi kogema sõbra soovitusel. Ma ei olnud varem barsi kogenud. See oli nagu jooga lõdvestus või meditatiivne rännak. 

Sattusin Access Barsi kogema sõbra soovitusel. Ma ei olnud varem barsi kogenud. See oli nagu jooga lõdvestus või meditatiivne rännak. 

Tiit

LÄKSIN KOHE BARSI KURSUSELE!

Kogesin barsi esmakordselt (17.02). Barsi ajal kohe suhteliselt alguses tuli korraks nagu õhupuudus. Olin sunnitud sügavamalt hingama. Mõned korrad tundsin ka soojust, tukslemist sõrmeotstes. Pärast barsi oli hajevil tunne, aga pikemat mõju ei täheldanud.

Aga midagi pidi ikkagi mõjuma …vähemal minu kellale. Ma seostan seda barsiga alles nüüd, sest sain sellise mõju võimalikkusest teada möödunud laupäeval. Nimelt oli minu kell jäänud seisma ja klaasile oli tekkinud pragu/kriim. Kahtlustan, et see juhtus just 17.02 kuigi 100% ma selles kindel ei ole. Seega (tungiv) soovitus võtta barsi ajaks kell käelt.

Aga ime juhtus siiski ka: ma olen tänaseks läbinud Access Barsi kursuse. Mind lihtsalt tõugati seda läbima vaatamata minu soovile võtta seda minu jaoks uut maailma rahulikult ja tasapisi tundma õppides. Mis veel võimalik on?

Mare

Broneeri Access Bars eraseanss minuga või tule mõnele sündmusele!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *