“Elutähtsad seedeensüümid” raamat

Mul on au esitleda teist enda poolt kirjastatud raamatut “Elutähtsad ensüümid – kõige paremini hoitud saladus?”. Kui ma seda raamatut inglise keeles (eriti selles välja toodud teadusuuringut kassidega) lugesin, pani see ming õhku ahmima. Jah, ma teadsin tookord, et ensüümidel on oluline roll meie kehas ja toitumises, aga ma ei saanud veel aru, et see võiks olla lausa eluliselt oluline! Sellest raamatust saad selge pildi sellest, miks tänapäeval tuleb keskmisel inimesel (kes soovib kauem tervemalt elada) tarvitada lisaks igapäevaselt seedeensüüme. See ei ole mingi niisama haip, vaid reaalne probleem, millega tuleb tegeleda toiteväärtust kaotavas ühiskonnas, mis on pannud rõhu toidu kvantiteedile ja mitte kvaliteedile.

Raamatu autor viis läbi katse kassidega söötes neile erinevat liiki toiduaineid, et siis näha nende mõju kasside tervisele ning järglaste andmisele. Mis uurimusest välja tuli, saad siit raamatust teada! 🙂

Raamatuks vormitud artikliteseeria on eeskätt mõeldud inimestele, kes soovivad põhjalikumalt teada saada ensüümidest (toiduensüümid, seedeensüümid, metaboolsed ensüümid) ning millist rolli nad meie kehas etendavad seoses nt immuunsusega, toitainete omastamisega ja paljude muude organismi igapäevaste hädavajalike funktsioonide täitmisel. Raamat sisaldab ka kokkuvõtet ensüümiteraapia ajaloost ja kujunemisest. 

Raamatu autor Mark Rojek on tegelenud ensüümiteraapiaga juba tänaseks üle 30 aasta, olles dr. Loomise (väljapaistvaim elusolev ensüümiteraapia ekspert) õpilane ja koostööpartner. Ta on publitseerinud tuhandeid artikleid ensüümidest nii meditsiini-, kui ka terviseajakirjades.

Raamatu saad tellida siit!

Kasutades seedeensüümid.ee lehel minu sooduskoodi SILLE10, saad kõiki tooteid soetada 10% soodsamalt!