Multivitamiinid

Enzyme Nutrition™ Multi-Vitamin on toidulisand vitamiinide, mineraalainete, ensüümide, taimede ja piimhappebakteritega, sisaldades sealhulgas eriti laia valikut vitamiine (nt K2 vitamiini), 9 erinevat seedeensüümi ja ATP-d (koensüüm, mis on ühtlasi ka energia talletaja ja ülekandja inimese kehas). 

Kindlasti oled kuulnud sellist mõistet nagu koensüüm. Näiteks osa vitamiine (nt B3) sisaldab aineid (nt NAD), mis on vajalikud ensüümide toimimiseks inimese kehas. Seetõttu on Enzymedica multivitamiinid eriti tõhusad, kuna sisaldavad nii vitamiine kui ka ensüüme, mis koostöös paremini toimida saavad.

Toidulisand sisaldab 100% naturaalseid koostisosi – ei sisalda ühtegi sünteetilise päritoluga vitamiini ega mineaalainet. Samas ei sisalda see ka ühtegi abi- ega lisaainet ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba). Ühena vähestest Eesti turul olevatest multivitamiini toidulisanditest sisaldab Enzyme Nutrition™ Multi-Vitamin toitaineid, mis on ensüümide poolt tõhustatud ja aktiveeritud, mistõttu on need organismis hästi omastatavad.

Soovitatav annustamine: 2 kapslit päevas (koos või eraldi võetuna päeva jooksul), soovitavalt koos toiduga. Tootja soovitab tarvitada 1 kapsli hommikul ja teise peale lõunat. Kuna toidulisand ei sisalda sünteetilisi koostisosi, võib seda tarvitada isegi tühja kõhuga.

Telli SIIT!

Multivitamiinide igakuine tarvitamine kaotas ära minu kassiallergia! – Sille

Loe täiendavat artiklit SIIT!